برای "{{ctrl.searchText}}" موردی یافت نشد .
برای "{{ctrl.searchText}}" موردی یافت نشد .
{{fromJalaliDate}}
جستجو
یک طرفه رفت و برگشت
{{item.yata}}
مبدا را وارد نمایید .
{{item.yata}}
مقصد را وارد نمایید .
{{n}} نفر
تعداد بزرگسال را وارد نمایید .
{{n}} نفر
تعداد کودک را وارد نمایید .
{{n}} نفر
تعداد نوزاد را وارد نمایید .
همه ی کلاس ها اکونومی پریمیوم اکونومی بیزینس پریمیوم بیزینس فرست پریمیوم فرست
جستجو
{{item.id}} {{item.name}} برای "{{ctrl.fromCitytrain.searchText}}" موردی یافت نشد .
{{item.id}} {{item.name}} برای "{{ctrl.toCitytrain.searchText}}" موردی یافت نشد .
{{n}} نفر مسافران عادی مخصوص برادران مخصوص خواهران
کوپه دربست (ورود اطلاعات تمامی مسافرین الزامی است)
جستجو
{{item.name}} برای "{{ctrl.fromCitybus.searchText}}" موردی یافت نشد .
{{item.name}} برای "{{ctrl.toCitybus.searchText}}" موردی یافت نشد .
{{n}} نفر
جستجو

خرید بلیط آنلاین اینترنتی در رسپینا24 برای دیدار جاذبه های ایران

مردم همیشه مقصد ایران را به دلایلی مانند نشانه های شگفت انگیز، طبیعت پر جنب و جوش، فرهنگ خاص و غیره انتخاب می کنند. ایران همه آنها را دارد! کشوری که به دلیل تاریخ و موقعیت جغرافیایی آن، دارای نشانه های مختلف و شگفتی های طبیعی است. بنابراین همیشه چیز جالبی برای تقریبا همه وجود دارد، مهم نیست که چه کسی هستند و چه چیزی دوست دارند. علاوه بر این، مردم ایران دارای روحیه  مهمان نوازی هستند، به ویژه در شهرهای مرزی و روستاها. برای خرید بلیط آنلاین اینترنتی در رسپینا24 برای دیدار جاذبه های ایران اکنون اقدام کنید.

سیستم های بانکی حمایت از گردشگران

علاوه بر این، سیستمهای پرداخت جدید اینترنتی، کارتی و اعتباری و نقد، چیزهایی را برای گردشگران بسیار ساده تر می کند. انواع کارتهای اعتباری که بانکهای ایران به گردشگران بویژه در مناطق گردشگری آزاد مثل کیش و چابهار اراده میدهند برای سهولت کار گردشگران و بازدید کنندگان موقت طراحی شده است. این ویژگی ها ایران را به عنوان یک مقصد عالی معرفی میکند، به رغم آنچه اکثر مردم بر اساس تبلیغات و تصمیمات سیاسی بین المللی فکر می کنند، ایران همچنان یکی از بکر ترین و زیباترین مکانهای دیدنی دنیا است. با خرید بلیط ارزان و آنلاین از رسپینا24 آسان سفر کنید.

زمان محدود برای بازدید های گسترده در مناطق گردشگری

زمان محدود و تعداد مکان های دیدنی در ایران، تصمیمات شما را در انتخاب برنامه گردش حساس تر و استراتژیک تر می کند. بنابراین برای تصمیم گیری بهتر، باید زمینه های مورد علاقه خود را بدانید و سپس برنامه ریزی کنید. ما سعی کرده ایم لیستی از زیباترین مکان های ایران را در رسپینا24 ارائه دهیم که شامل اماکن تاریخی و طبیعی معروف است. تهیه فهرستی از مکانهای دیدنی می تواند به شما در درک انواع انتخاب های شما در ایران کمک کند. در رسپینا24 بهترین برنامه سفر را دریافت کنید.

باداب سورت

یک سایت طبیعی است که شامل دو چشمه معدنی جداگانه است که در طی هزاران سال ساخته شده است. کل منطقه به دلیل ذخایر معدنی، برنگ قرمز، نارنجی و زرد است. این یکی از زیباترین مکان های ایران واقع در استان مازندران، 95 کیلومتری جنوب شهر ساری و 7 کیلومتر از غرب روستای اورست است. این آب به عنوان دومین آب شور سالم در جهان پس از پمپوکاله در ترکیه ثبت شده است. به دلیل چشم انداز زیبا طبیعی بهار یکی از بهترین زمان های سال برای بازدید از بادام سورت در ماه اسفند و فروردین است. با خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24 مازندران را بهتر بگردید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

چغا زنبیل

یک سایت تاریخی در استان خوزستان است که در نزدیکی جنوب این استان واقع شده است (30 کیلومتر یا دورتر). این یک معبد باقی مانده از یک شهر باستانی به نام Dur-Untash است که به دوران ایلامی یعنی 1250  سال قبل از میلاد میرسد. معبد چغازنبیل 52 متر ارتفاع داشت و شامل 5 طبقه بود، اما تنها 2.5 متر از آنها باقی مانده است. چغا زنجبیل یکی از اولین مکان های تاریخی ایران بود که در فهرست میراث جهانی ثبت شد. برخی از جذابیت های این معبد، نوشته های عیلامی بر روی 5000 آجر معبد، و سیستم آبرسانی جالب و رصدخانه ی باستانی آن است. با رسپینا24 چغازنبیل را خوش بگردید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

دره ستارگان

دره ستارگان یک ویژگی زمین شناسی در جنوب شرقی جزیره قشم در نزدیکی روستای بورکالالف است. فرسایش این دره از 2 میلیون سال پیش شکل گرفته است، اما مردم بومی معتقدند که دره ستارگان با برخورد شهاب سنگ با زمین تشکیل شده است. آنها همچنین به علت صداهای که در طول شب در این دره بوجود می آیند معتقدند که ارواح در این دره زندگی می کنند. دره ستارگان دارای ویژگی خاصی است که در آسیا آنرا خاص و نمونه میکند. بهترین زمان برای بازدید از جزیره قشم و دره ستاره در اواخر زمستان و آغاز بهار است. دره ستارگان قشم با خرید آنلاین ارزان بلیط در رسپینا 24 را تجربه کنید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

 سیستم آبرسانی تاریخی شوشتر

این سیستم یک مجموعه پیچیده از آبراهه ها، آبشارها، کانال ها و تونل ها در استان خوزستان در شهر شوشتر است. ایرانی ها برای هدایت جریان آب در دوران  هخامنشیان (500 سال قبل از میلاد) و دوران ساسانی (300 BC) آن را ساخته و ساکن آن شدند. خانم جین دیولافوی، باستان شناس فرانسوی، بیان میدارد که این سیستم به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی قبل از انقلاب صنعتی قابل اشاره است. اگر تصمیم گرفتید به زیگگورات و چغا زنبیل مراجعه کنید، فراموش نکنید که این مکان را هم در طرح  گردش خود قرار دهید. رسپینا24 تا انتهای سفر همراه شما است.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

اورامان

اورامان یک منطقه کوهستانی در استان کردستان و کرمانشاه در نزدیکی مرز ایران و عراق است. این منطقه شامل بسیاری از روستاهای مختلف با اهمیت طبیعی و تاریخی است. معماری روستاها و سازگاری آن با کوه ها، ویژگی های خاص این منطقه را به نمایش می گذارند. یکی از معروف ترین روستاها، روستای اورامان تخت واقع در شیب تند 2 کوه است که اورامان را در بر میگیرد. خانه های اورامان تاخت در بالای یکدیگر با فرم راهرو ساخته شده اند که جلوه خاصی به آن میدهد. بهترین زمان برای بازدید از این منطقه در بهار است زمانی که طبیعت جادوی خود را نشان می دهد. تمام ایران را همراه با رسپینا24 بگردید.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

میدان نقش جهان اصفهان

این میدان یک مکان مهم تاریخی واقع در مرکز شهر اصفهان است. این عمارت شامل چهار ساختمان تاریخی از دوران صفویه، قرن 16 و 17 می باشد که شامل کاخ عالی قاپو، مسجد شاه، مسجد شیخ لطف الله و دروازه ذکریا است که به بازار بزرگ اصفهان باز می شود. مغازه های زیادی در این میدان وجود دارد و بازار بزرگ فروش صنایع دستی و سوغاتی اصفهان نیز در همین میدان است. میدان نقش جهان یکی از زیباترین مکانهای ایران و یکی از بزرگترین میدانهای جهان است. بهترین زمان بازدید از اصفهان و نقش جهان در اسفند و اوایل بهار است.

خرید بلیط آنلاین ارزان در رسپینا24

خرید بلیط هواپیما و رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در همه نقاط ایران از رسپینا24:

رسپینا 24 با برخورداری از مشاوران آگاه و با تجربه و مرجع کامل و جامع هتلها و خطوط هوایی در امر مسافرتهای داخلی قادر به تنظیم بهترین و سریعترین سفر برای همه نقاط ایران می باشد. کافی است سری به سایت رسپینا24 بزنید و از بین ده ها خط هوایی به مقصد هر نقاط ایران خط هوایی مورد نظر را انتخاب کنید و  یا از تورهای گردشگری استفاده کنید. کافیست وارد منوی پرواز داخلی در رسپینا24شوید و با ورود اطلاعات ، خرید بلیط هواپیما همه نقاط ایران را انجام دهید. همچنین می توانید با ورود به منوی  رزرو هتل داخلی، در لیست هتل ها جستجو کنید. با رسپینا24 به مقصد نزدیکترید.

همکاران ما از طریق راه های ارتباطی زیر، پاسخگوی سوالات شما در زمینه خرید بلیط هواپیما، خرید آنلاین تور و رزرو آنلاین هتل می باشند.

 

 

 

بخش شماره موبایل شماره ثابت کانال تلگرام
تور داخلی 09120393473

05131402 (243-244-250)

https://t.me/tooredakheli
تور خارجی 09120393474

05131402 (251-252-253-254)

https://t.me/tourekhareji
پرواز خارجی 09124541262

05131402 (221-222-223-224)

https://t.me/safarang
قطار 09366535265

05131402 (402)

https://t.me/tooredakheli

ثبت نظر

نام را وارد نمایید .
متن پیام را وارد نمایید .
ثبت نظر

تور مسافرتی

بلیط هواپیما

رزرو هتل

مشهد - فلسطین سناباد بعد از بانک ملت شماره 892
مشهد - حرم مطهر - میدان بیت المقدس کوچه عیدگاه شماره 23
05131402
02142693040
info[a.t]respina24com