پنج دلیل استفاده از بلیط چارتر

۱۳۹۴-۰۶-۳۱

پنج دلیل استفاده از بلیط چارتر، همراه با رسپینا۲۴ باشید

استفاده از هتل های معتبر و معروف در فصل های شلوغ گردشگری

حتما برای شما هم پیش آمده است که در ایام عید یا در فصل تابستان، قصد سفر به مناطق شلوغ از نظر گردشگری را داشته اید. اما یا بلیط هواپیما نتوانسته اید بخرید و یا اگر هم به آن مناطق سفر کرده اید، هتل خوب و معتبری را نتوانسته اید رزرو کنید. علت این اتفاق هم این است که تقریبا تمام هتل ها، اتاق ها یا بخشی از اتاق های خود را به آژانس های هواپیمایی یا گردشگری اجاره داده اند، بنابراین شما نخواهید توانست از اتاق های آن هتل ها استفاده کنید، اما با خرید تورهای چارتر از شرکت های مسافرتی معتبر خواهید توانست در بهترین هتل های ایران و در هر زمان از سال، سفر خوب و راحتی را تجربه کنید. درمورد بلیط هواپیما هم به این صورت است، چون تمام شرکت های هواپیمایی (به عنوان مثال، شرکت هواپیمایی ماهان) کل هواپیما یا تعدادی از صندلی های هواپیماهای خود را به شرکت های گردشگری اجاره داده اند و شما با رزرو بلیط به صورت چارتر از آژانس های هواپیمایی خواهید توانست در بهترین روز و در شلوغ ترین زمان ممکن برای مسافرت، بلیط مقصد خود را خریداری کنید

پنج دلیل استفاده از پروازهای چارتر

مسافرت به مکان هایی که تا به حال چیزی درمورد آن مکان نشنیده اید

حتما پکیج های مسافرتی متفاوتی که آژانس های هواپیمایی ارائه می دهند را دیده اید. بعضی آژانس های هواپیمایی هرروز پکیج ها و تورهای داخلی و خارجی زیادی را هم در سایت و هم در شبکه های اجتماعی ارائه می کنند. در این پکیج ها، نام مکان ها و هتل های بسیارزیادی دیده می شود که ممکن است شما تابحال اسم این مکان ها را نیز نشنیده باشید، اما با خرید بلیط های چارتر مربوط به این پکیج ها شما قادر خواهید بود که به بهترین مکان ها و جدیدترین مکان ها به راحتی و سهولت سفر کنید.

مسافرت به مکان های معروف در فصل های خلوت از لحاظ گردشگری

همانطور که می دانید در زمانهایی از سال که صنعت گردشگری در کشور کاهش می یابد. آژانس های مسافرتی به علت اجاره کردن صندلی های هواپیما به مدت خاصی (مفاهیم چارتر) قادر خواهند بود، بلیط های چارتری ارزان قیمتی را در اختیار مشتریان و مسافران خود قرار دهند. از این رو شما در طول سال قادر خواهید بود از سرویس های ارزان آژانس های مسافرتی استفاده کنید.

البته لازم بذکراست برخی آژانس های هواپیمایی توانسته اند با فراهم آوردن بهترین امکانات، هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت نظر بسیاری از مسافران و مشتریان خود را جلب کنند، شما در طول سال قادر خواهید بود ارزان ترین چارترها را در آژانس ها و همچنین برای سهولت از طریق وبسایت این آژانس های مسافرتی، تمامی بلیط های چارتر، بلیط پروازهای داخلی و خارجی را فراهم کنید.

اطمینان از نقل و انتقال سریع و مطمئن

همانطور که قبلا در قسمت (مفاهیم چارتر) ذکرشد، همه مسئولیت حمل و نقل خارجی اشخاص و لوازم و کالاهای شخصی مسافران و همچنین مشکلاتی نظیر تأخیر هواپیما و گم شدن وسایل مسافر بر عهده آژانس های مسافرتی است. از این رو وقتی که با پروازهای چارتر آژانس های معتبر و با تورهای داخلی و خارجی سفر می کنید، می توانید با خیال راحت و آسوده و دور از دغدغه روادید گرفتن و یا مشکلاتی نظیر حمل کالاها، گم شدن وسایل و … فقط به مقصد و سفر خود بپردازید و این یکی از بهترین مزیت های پروازهای چارتر است.

مطمئن ترین راه برای نقل و انتقال برای ارگان های خاص

و اما آخرین دلیل استفاده از پروازهای چارتر، راحتی و اطمینان ارگان ها و شرکت های مختلف از نقل و انتقال به موقع کارمندان و مسئولین شرکت و یا ارگان به نقاط مختلف و دلخواه خود است. همانطور که در قسمت مفاهیم چارتر ذکر شد، آژانس های هواپیمایی می توانند برای مدت خاصی مثلا یک ساله با یک هواپیما و یا تعدادی از صندلی های یک هواپیما را اجاره کنند (که به آن چارتر گفته می شود) بنابراین ارگان ها و شرکت های مختلف می توانند به آژانس های هواپیمایی معتبر رفته و مثلا به مدت یک سال با آن آژانس برای نقل و انتقال کارمندان و مسئولین خود قرارداد ببندند، که این مسئله می تواند خیال شرکت ها و ارگان ها را از نقل و انتقال به موقع کارمندان و مسئولین خود آسوده کند.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

نام شما

ایمیل شما

وب سایت شما