پرواز مسیر عمان به کیش راه‌اندازی می‌شود

۱۳۹۴-۰۵-۱۹

پرواز مسیر عمان به کیش راه‌اندازی می‌شود

شرکت هواپیمایی کیش پرواز جدیدی در مسیرهای کیش- مسقط و شیراز- مسقط به صورت رفت و برگشت راه‌اندازی کرده که از ۲۴ مرداد کار خود را شروع می‌کند. 

در راستای حفظ اصل مشتری‌مداری و با هدف فراهم کردن شرایط مساعد برای رفاه حال مسافران، مسیر پروازی کیش- مسقط و شیراز- مسقط و بالعکس از ۲۴ مرداد راه اندازی می‌شود.

براساس برنامه ریزی شرکت هواپیمایی کیش، این پرواز هر هفته شنبه‌ها ساعت ۱۲ از جزیره کیش به سمت مسقط و چهارشنبه‌ها ساعت ۲۰ از مسقط به جزیره کیش برقرار است. همچنین هر هفته پرواز شیراز به مسقط چهارشنبه‌ها ساعت ۱۸ و پرواز مسقط به شیراز شنبه‌ها ساعت ۱۴ توسط هواپیمایی کیش انجام می‌شود.

برقراری خطوط پروازی با کشورهای همسایه از جمله برنامه‌های سازمان منطقه آزاد کیش برای توسعه گردشگری بین المللی و معرفی ظرفیت کیش به سرمایه گذاران است و با توجه به تحولات مثبت ایجاد شده در حوزه بین المللی برای کشورمان، سازمان منطقه آزاد کیش در تلاش است با افزایش امکانات پروازی از فرصت ایجاد شده در راستای افزایش ارتباطات اقتصادی و گردشگری استفاده کند.

شرکت هواپیمایی کیش یکی از شرکت‌های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است. با راه اندازی مسیر هوایی عراق به کیش و بالعکس، نخستین پرواز شرکت هواپیمایی کیش، فروردین امسال به مقصد نجف اشرف انجام شد، همچنین گردشگران عراقی اردیبهشت امسال نیز به جزیره کیش سفر کردند. مسیر پروازی کیش به ترکیه نیز از آبان سال گذشته راه اندازی شده است.

پیشتر محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش اعلام کرده بود که مسیر هوایی چین به کیش نیز راه اندازی خواهد شد.

منبع: ایرنا

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

نام شما

ایمیل شما

وب سایت شما