ثروتمندان آلمانی امروز در ایران فرود می‌آیند

۱۳۹۴-۰۶-۲۲

گزارش‌ها حاکی است، نخستین هواپیمای فول چارتر گردشگری با ۳۴مسافر آلمانی امروز (یکشنبه) به ایران پرواز می‌کند.

گردشگران آلمانی - رسپینا24

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به تازگی تفاهم‌نامه‌ای با سه شرکت اتریشی برای برقراری خط قطار گردشگری ایران اتریش به امضاء رسانده است. از آنجا که ورود گردشگران خارجی با قطارهای چارتری به ایران رو به فزونی رفته و حالا قرار است هواپیماهای فول چارتر گردشگری به ایران وارد شوند.

بر این اساس ۳۴ گردشگر آلمانی که در رده اقشار مرفه این کشور قرار می‌گیرند، امروز (۲۲ شهریورماه) با هواپیمایی که به شرکت پرتغالی White Airways تعلق دارد به ایران سفر می‌کنند.

عباس پیرمرادیان و علی سیما راهنمای این گروه هستند و ورود چنین پروازهایی را به ایران بی‌سابقه می‌دانند.

به گفته‌ی عباس پیرمردادیان، راهنمایی این گروه، ۱۷ زن و ۱۷ مرد مسافران این هواپیمای فول چارتر گردشگری هستند که برای چهار روز به صورت VIP در ایران سفر می‌کنند.

وی افزود:

مبدا پرواز هواپیمای فول چارتر گردشگران آلمانی، سمرقند ازبکستان بوده و نخستین توقف‌اش در ایران، شهر مشهد است. مسافران این هواپیما در مدت زمان حضور خود در مشهد، حرم امام رضا (ع) را می‌بینند و سپس با همان هواپیما راهی اصفهان می‌شوند.

او با بیان این‌که بیشترین تمرکز مسافران این هواپیما در شهر اصفهان خواهد بود، افزود:

آن‌ها دو روز در اصفهان توقف دارند و به گشت و دیدار آثار تاریخی این شهر می‌پردازند. یقینا تمرکز زمانی آن‌ها بر اصفهان نشان‌دهنده‌ی اهمیت این شهر در نظر گردشگران خارجی است، چرا که گروهی با این سطح بیشترین زمان سفرش را در ایران روی اصفهان گذاشته است.

به گفته‌ی پیرمرادیان، مقصد بعدی این هواپیمای گردشگری، شهر شیراز خواهد بود که مسافران آلمانیِ آن به قصدِ دیدن تخت جمشید و همچنین باغ دلگشا وارد این شهر می‌شوند.

در این سفر چهار روزه، دست‌کم ۳۰ نفر شامل راهنمای تور، راننده و همراهی‌کنندگان برخی از این گردشگران، به طور مستقیم درگیر این تور هوایی هستند که این جمعیت غیر از عوامل رستوران‌ها، هتل‌ها و آژانس ایرانی است.

منبع: ایسنا

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده

 1. نویسنده دیدگاه: ahoora
  ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴

  خب خدارو شکر توافقات به یه جاهایی داره ختم میشه حالا اکگه بزارن این روند ادامه پیدا کنه خوبه………….

  • نویسنده دیدگاه: اهورا
   ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴

   جالبیش اینه که با هواپیمای خودشون این ورو اونور میرن میفهمن که به هواپیما های ایران هیچ اعتباری نیست……والا با این نوناشون

   • نویسنده دیدگاه: رسپینا24
    ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴

    این هواپیما vip هست . بخاطر همین از مبدا تا مقصد های متفاوت همراهی میکنه مسافرانشو تا برگشت کامل

  • نویسنده دیدگاه: رسپینا24
   ۲۳ شهریور, ۱۳۹۴

   به امید برداشته شدن همه تحریم ها

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

نام شما

ایمیل شما

وب سایت شما