اسکار گردشگری هتل‌های ایرانی به «داریوش» رسید

۱۳۹۴-۰۷-۱۸

هتل‌های داریوش کیش، عباسی اصفهان، هما، لاله و آزادی تهران کاندیدای دریافت جایزه جهانی «سفر» به عنوان اسکار گردشگری بودند که از میان آنها هتل داریوش برنده نهایی این جایزه در میان هتل‌های ایران شد.

اسکار گردشگری هتل‌های ایرانی به «داریوش» رسید | بلیط هواپیما | چارتر | سیستمی | رسپینا24

به گزارش خبرنگار مهر، جایزه جهانی «سفر» در میان فعالان صنعت گردشگری یکی از مهمترین جوایز صنعت گردشگری در دنیا محسوب می‌شود که در شاخه‌های مختلفی هر سال اقدام به معرفی برترین‌های این حوزه می‌کند.

امسال هتل‌های عباسی اصفهان، داریوش کیش و هتل‌های هما، لاله و آزادی تهران به‌عنوان کاندید دریافت این جایزه از سوی ایران انتخاب شده بودند که در مرحله نهایی این جایزه به هتل بزرگ داریوش کیش داده شد.

در سال ۲۰۱۴ نیز هتل داریوش کیش، در سال ۲۰۱۳ هتل عباسی و در سال ۲۰۱۲ دوباره هتل داریوش کیش برنده این جایزه جهانی در میان هتل‌های ایرانی شدند.

جایزه جهانی سفر در سال ۱۹۳۳ برای آگاه سازی و انتخاب برترین‌های صنعت گردشگری شکل گرفته است بنیان گذاران، این جایزه جهانی را برندی برای نشان دادن کیفیت در صنعت گردشگری معرفی می‌کنند. اما در ایران فعالان گردشگری تنها در بخش هتلداری این مسابقه شرکت کرده‌اند و بخش‌های دیگر این جایزه مانند شرکت‌های فن آوری ارتباطات و اطلاعات در حوزه گردشگری، نوآوری‌ها و جاذبه‌ها مانند اسکی و… خالی از حضور ایرانیان است.

منبع : خبرگزاری مهر

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده

  1. نویسنده دیدگاه: مهدی
    ۲۵ مهر, ۱۳۹۴

    آفرین به مهندس ثابت و پشتکار بی وقفه ایشون تو این سن و سال هنوز در جهت رشد و تعالی هتلداری قدم برمیدارند باید قدر این مرد بزرگ را دونست اما هیف که ایشان را دلسرد کردند وگرنه بزرگترین قطب هتلداری در ایران به نام ایشان سند میخورد.

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

نام شما

ایمیل شما

وب سایت شما