از سرگیری پرواز های ایرفرانس به تهران از آوریل ۲۰۱۶

۱۳۹۴-۰۹-۱۸

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به دنبال توافق هسته‌ای ایران با کشورهای قدرتمند جهان، هواپیمای فرانسه به عنوان بخشی از سرگیری روابط تجاری اروپا با ایران، پرواز هایش را به تهران را آغاز می‌کند.

از سرگیری پروازهای ایرفرانس به تهران از آوریل 2016 | هتل | چارتر | سیستمی | رسپینا24

بر اساس گزارش  آسوشیتدپرس این شرکت هواپیمایی در بیانیه‌ای امروز سه‌شنبه اعلام کرد که از آغاز دوباره تبادل تجاری با ایران حمایت می‌کند و از ماه آوریل پرواز هایش سه روز در هفته آغاز خواهد شد.
این بیانیه می‌افزاید: ایر فرانس تمایل خود را برای گسترش و توسعه در کشوری با رشد مناسب نشان می‌دهد چون اتحادیه اروپا چهارمین شریک مهم اقتصادی ایران به شمار می‌رود.
لازم به ذکر است اعلام برقراری پرواز های مستقیم فرانسه به ایران ۵ ماه پس از حصول تفاهم هسته‌ای میان ایران و گروه ۱+۵ در وین اتریش صورت می‌گیرد.
پرواز های میان فرانسه و ایران از سال ۲۰۰۸ در پی تحریم اقتصادی ایران به دلیل برنامه هسته‌ای این کشور به حالت تعلیق درآمده بود.
بر اساس این گزارش نهایی شدن برجام و برداشته شدن تحریمها علیه ایران مطمئنا گسترش سفرهای بین المللی را بدنبال خواهد داشت و به تبع آن شرکت های هواپیمایی بیشتری برای همکاری با ایران اعلام آمادگی می کنند.

دیدگاه هایی که برای این مطلب ارسال شده

  1. نویسنده دیدگاه: کف سابی
    ۴ شهریور, ۱۳۹۵

    بسیار عالی

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید

نام شما

ایمیل شما

وب سایت شما